Samsung J4 Plus ve J6 Plus Modelleri Artık Satışta!

Hollandalı bir perakende satış noktasının Samsung Galaxy J4 Plus ve J6 Plus akıllı telefonlarını resmen satışa çıkardığı ortaya çıktı. Böylece J4 Plus ve J6 Plus modelleri piyasada görülmeye başlandı. 

Günümüzün en popüler akıllı telefon üreticilerinden biri konumunda olan Samsung, Galaxy J4 Plus ve Galaxy J6 Plus modelleriyle nabız yokluyor. Bir süredir hakkında çeşitli sızıntılar dolaşan telefonların bu kez de resmen satışa çıkarıldığı ortaya çıktı. Hollandalı bir perakende satış mağazası tarafından satılmaya başlanan modellerin ikiside artık satışta.

Galaxy J4 Plus akıllı telefonu 189 Euro, Galaxy J6 Plus akıllı telefonu ise 239 Euro’dan satışa çıkarıldı. İki telefonun işlemci özellikleri birbiriyle aynı olup yalnızca bazı teknik özellikleriyle birbirlerinden ayrılmaktalar. Örneğin Galaxy J6 Plus modelinin arka yüzünde çift arka kamera ve ön tarafında 8 Megapiksellik selfie kamerası var ve telefon 3 GB RAM içeriyor. Galaxy J4 modelinde ise bu özelllikler biraz daha kısılmış durumda.  İşte bu durum fiyatlara da yansımış.

Böylece Samsung GFalaxy J4 Plus ve J6 Plus modelleri kullanıcılarıyla buluşmaya başladı. İki ürünün ilerleyen günlerde diğer pazarlara da yayılması bekleniyor.