Samsung, QLED TV İçin İlk Bakış Etkinliği İle Perdeyi Açacak

Ünlü teknoloji devi Samsung, daha önce epey beğenilen QLED TV serisine yenilerini ekliyor. Yeni modeller ile ilgili ortaya çıkan ipuçları, Salı günü ilk bakış etkinliğinin gerçekleştirileceğini gösteriyor.

Teknoloji inanılmaz gelişti ve bundan televizyon kategorisi de nasibini aldı. Televizyon teknolojisinin hali hazırda en üst seviyesi olarak gösterilen QLED TV’ler adeta Samsung şirketinden soruluyor. Mobil Dünya Kongresi esnasında Samsung ile ilgili bir kritik bilgiye daha ulaşılmıştı. QLED TV modellerinin yenilerinin yakın zamanda tanıtılacağını öğrenmiştik. Şimdi de ilk bakış etkinliğinin ABD New York‘ta yapılacağı ortaya çıktı.

Yeni QLED TV modelleri ile ilgili bir önemli gelişme de Bixby ve SmartThings desteğinin yer alacak olması. Evdeki akıllı tüm cihazlarla kolaylıkla iletişim kurabilecek.  Yeni modeller akıllı telefonla sekronizasyon konusunda neredeyse kusursuz olacak. Samsung, kullanıcıların en iyi deneyimi elde edebilmesi amacıyla teknolojik imkanlarını zorladı ve QLED TV modellerinin piyasaya sürülüşü heyecanla bekleniyor. Kullanıcılar için pratikliği, kullanışlılığı ve zarifliği ön planda tutan Samsung, hali hazırda etkinlik ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Bu arada Samsung, QLED TV modelleri için 7 Mart 2018 tarihinde Türkiye saatiyle 19:00’da bir tanıtım gerçekleştirecek.