Sea of Thieves İle İlgili Beklenen Duyuru Yapıldı

Korsan temalı oyunlardan hoşlananlar için hazırlanan Sea of Thieves oldukça iddialı geliyor. Oyuna dair tanıtım videosu ve çıkış tarihi yayımlandı. 

Oyun dünyasında bir süredir merakla beklenen Sea of Thieves ile ilgili ilk oynanış görüntüleri paylaşıldı. Yayımlanan videoya bakacak olursak aksiyon dolu bir oyun bizleri bekliyor. İşte oyunun tanıtım videosu:

Videodan gördüğümüz kadarıyla oyun hem mizahı hem de aksiyon sahnelerini içerisinde barındıracak. Grafiksel tema olarak da oldukça dikkat çeken yapım, videodan yola çıkarsak son derece stabil gözüküyor ve gemi savaşları da gayet başarılı gibi duruyor. Ancak tabii oyun piyasaya sürüldükten sonra bunun yorumu daha net yapılacaktır.

Oyun özelleştirilebilir tarzı ile kullanıcıyı kendisine çekecek. Sahip olduğunuz gemiyi toplarla donatabilecek, zırhını güçlendireceksiniz. Aynı zamanda karakteriniz için özel giysiler de alabileceksiniz.

Çıkış Tarihi

Rare, tanıtım videosunu yayımlamakla kalmadı aynı zamanda oyunun çıkış tarihini de açıkladı. Sea of Thieves 20 Mart 2018’de resmen satışa çıkarılacak. Fiyatı ile ilgili olarak ise şu an için herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Cevap bırakın