Sea of Thieves Uygun Fiyatıyla Dikkat Çekiyor

Sea of Thieves oyunu uygulanan büyük fiyat indirimi ile dikkat çekiyor. Yarı yarıya indirim alan video oyununun yeni fiyatı yalnızca 30 TL oldu. İşte habere dair tüm detaylar…

Video oyunu dünyasında meydana gelen dikkat çekici indirimleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bu defa da Sea of Thieves video oyunu için gerçekleştirilmiş olan büyük çaplı indirimden bahsedeceğiz.

Eskiden pahalı oyunlardan biri olarak bildiğimiz ve bu hususta ilk piyasaya sürüldüğü zaman eleştirilerin hedefi olan Sea of Thieves yapımını günümüzde ise gayet makul fiyatlardan satın almak mümkün olmaktadır. Fiyatı 61,00 TL olan video oyunu için uygulanan indirimle beraber oyun daha da cazip bir hale geldi. Yarı yarıya indirim uygulanan oyunun fiyatı kısa süreliğine 30,50 TL oldu. Böylece Sea of Thieves video oyununu satın almak için güzel bir fırsat doğdu.

İndirim Steam üzerinde yer alıyor

İndirime Sea of Thieves Steam sayfası aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bunun için Sea of Thieves Steam sayfasına girip Sepete Ekle butonuna tıklayınız ve ödeme işlemini tamamlayarak oyunu kütüphanenize dahil ediniz. Ancak bunun için Steam üyeliğinizin bulunması gerektiğini, Steam üyeliğinin de ücretsiz olarak kısa bir süre zarfında içerisinde açılabildiğini belirtelim.

Sea of Thieves Hakkında

Denizlerde yelken açabileceğiniz, keşif yapabileceğiniz, yağmalar yapabileceğiniz, bunun gibi pek çok korsan yaşamını simule edebileceğiniz imkan tanımakta olan video oyunu, kendi başınıza bir efsaneye dönüşmenizi sağlayabilecek büyük bir sanal evren sunmaktadır. Toplam 15 dil desteklemekte olan video oyununun sunduğu dil desteklerinin içerisinde Türkçe de bulunmakta olup, oyun resmi olarak Türkçe arayüz ve alt yazı desteği sunmasıyla da öne çıkmaktadır. Bir korsan efsanesi olma yolculuğuna çıktığınız video oyununda anlatım odaklı seferleri tecrübe edebilir, efsane öyküleri oynayabilir, yelken açarak Hırsızlar Denizi’ne dalıp, orjinal bir öykü ortaya çıkarabilirsiniz.

Cevap bırakın