Sevilen Oyunlardan H1Z1 PlayStation İçin De Çıkacak

Oyuncuların epey sevdiği oyunlardan biri olan H1Z1, yakın zamanda PlayStation 4 platformu için de çıkışını gerçekleştirecek. Söz konusu yapım milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanıyor.

Son zamanlarda çok oyunculu oyunlara yönelik ilgi daha da artmış durumda. H1Z1 oyunu da bu ilgiden nasibini alan yapımlardan biri. Oyun, uzun bir süredir PC oyuncuları için sunuluyor. Genel itibariyle oldukça olumlu yorumlar alan ve oyuncuların başından saatlerce kalkmadığı bu yapım, şimdi PC’nin en büyük rakibine geliyor.

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre H1Z1 çok yakında Sony’nin PlayStation 4 oyun konsoluna çıkacak. 22 Mayıs tarihinde PlayStation 4 için resmen çıkışını gerçekleştirecek olan oyun ilk olarak açık beta sürümü olarak kullanıcılara sunulacak. Ardından bir süre sonra da tam sürüm olarak oynanabilecek.

İddialara göre oyunun PlayStation 4 için çıkacak olan sürümü bilgisayar sürümüne göre önemli bazı farklılıklar içerecek. Bu farklılıklar özellikle oynanış alanında kendisini hissettirecek. Oyun PC oyuncularına özel olarak hazırlandı. Böylece oyuncular H1Z1’i PlayStation 4 üzerinde oynarken kendilerini daha rahat hissedebilecek.

H1Z1 oyununun PlayStation 4 için çıkmasını bekleyen pek çok oyuncu vardı. Bu sebeple oyun çıkar çıkmaz büyük bir ilginin olacağını düşünüyoruz.