Snapdragon 870 Bulunan Mi Pad 5 Çıkıyor

Son gelişmeler Snapdragon 870 yonga setine yer verilen Mi Pad 5 tabletinin piyasaya sürüleceği yönünde. İşte habere ilişkin detaylar…

Weibo kaynağından gelen bilgilere göre ilk Snapdragon 870 işlemcili Mi Pad 5 modeli piyasaya sürülüyor. Modelin daha güçlü bir işlemcinin yanı sıra aynı zamanda 48 MP lense sahip olan bir ana kamera ve 67W hızlı kablolu şarj desteğiyle birlikte piyasaya sürülmesi beklenmekte olup, Böylece ürünün hem kamera hem de hızlı şarj hususunda iddialı olacağını belirtebiliriz.

Mi Pad 5 tabletinin birden fazla versiyonunun olacağına yönelik iddialar bulunmaktaydı ve son sızıntılar da bu iddiaları destekler nitelikte gözüküyor. Modelin Snapdragon 860 işlemciye sahip daha az güçlü versiyonunun yanında Snapdragon 870 işlemci barındıran daha güçlü bir sürüm ve buna göre daha yüksek bir fiyat etiketiyle kendisini göstermesi bekleniyor.

Snapdragon 870 bulunan sürümün Snapdragon 860 bulunan sürüme nazaran önemli pek çok farklılığı olacak. Örneğin daha iyi bir kamera, daha iyi bir şarj teknolojisi ile gelecek ve bu farklılıklar göz önüne alındığında fiyatının da daha kabarık olacağını söyleyebiliriz. Bu arada iki versiyonun da 120 Hertz ekran tazeleme hızına sahip olan 2 K çözünürlüklü ekrana sahip olmasını bekliyoruz.

Cevap bırakın