Yeni Çıkan Xiaomi 12S Ultra İçin Güncelleme Yayınlandı

Henüz tanıtımı yeni gerçekleştirilen Xiaomi’nin 12S Ultra modeline yönelik olarak yeni yazılım güncellemesinin paylaşılması dikkat çekti.  İşte detaylar…

Akıllı telefon alanında önde gelen markalardan biri olmayı başaran Xiaomi çalışmalarına tam gaz devam ediyor ve şirket Xiaomi 12S Ultra isimli akıllı telefonuna yönelik olarak yeni yazılım güncellemesi yayınlayarak dikkat çekti.

Henüz tanıtımının yapılmasının üzerinden birkaç hafta geçmiş olan Xiaomi 12S Ultra modeli şu an Çin pazarında satılmakta olan bir akıllı telefon olup, cihaza yönelik olarak yeni bir yazılım güncellemesi paylaşıldı. Xiaomi 12S Ultra için yayınlanan yazılım güncellemesi MIUI 13.0.5.0 koduna sahip ve telefondaki problemleri gidermeye odaklanan bir güncelleme olduğunu ifade etmek gerekiyor.

Güncellemenin dosya boyutu 740 MB büyüklüğünde ve kablosuz şarj deneyimi üzerinde olumlu yönde etki ettiği, aynı zamanda cihazın kamera performansının da optimize edildiği ifade edildi. Güncelleme bunun yanında kamera tarafında da bazı iyileştirmeler sağlamakta. Akıllı telefonun çok güçlü bir ana kameraya sahip olduğu bilinmekte olup, cihazda 50 MP IMX 9889 sensörler yer alıyor. Ürünün sahip olduğu üçlü arka kamera platformu 8K video kaydetme yeteneğine sahip olmasıyla da öne çıkıyor.

Güncellemenin kodu MIUI 13.0.5.0 olup. Telefonda meydana gelen bazı sorunları da gidermeye odaklandığını ifade etmek gerekiyor. Bu gibi nedenlerden kullanıcıların yeni yazılım güncellemesini uygulaması tavsiye edilmekte.

Xiaomi 12S Ultra Özellikleri

Cihazın sahip olduğu özelliklerin genel itibariyle iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Öncelikle cihazın iki farklı RAM ve depolama alanı seçeneğine sahip olduğunu belirtmekle işe başlayalım; Cihazda 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı olarak bir seçenek, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı olarak da İkinci bir seçenek yer almaktadır. Tercihe göre fiyat tarafında da bazı değişiklikler kendisini gösteriyor. Telefon 4860 mAh büyüklüğünde batarya kullanıyor ve hızlı şarj için destek sağlıyor.

Cevap bırakın