SOMA Büyük Bir İndirim Aldı

Korku oyunlarından SOMA, Steam platformunda büyük oranda indirim aldı. Şu an oyunu çok daha cazip bir fiyattan satın alabilmeniz mümkün.

Video oyunu kategorisi kendi içerisinde pek çok farklı alana ayrılıyor. Örneğin kimi oyuncular macera türü oyunlardan hoşlanırken kimileri de korku türünü seviyor. SOMA, korku türünde oldukça güçlü oyunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Steam platformunda büyük oranda indirim alan oyun, oldukça cazip bir fiyatlandırmadan oyuncuları bekliyor.

Normal fiyatı 49.00 TL olan SOMA, şu an aldığı %80 indirimle birlikte yalnızca 9.80 TL’den satılıyor. Böylece oyunu oldukça cazip bir fiyattan satın alabilmeniz mümkün. Aslına bakarsanız SOMA için yalnızca korku oyunu deyip geçmek de pek doğru olmaz. Çünkü oyun zengin bir hikayeye ve bilim kurgu öğelerine sahip. Böylece oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmış durumda.

SOMA sistem gereksinimlerinin de oldukça makul seviyede olduğunu söylemek mümkün. Oyunu oynayabilmek için herhangi bir Intel Core i3 işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 260 veya AMD HD 5750 ve üzeri bir sisteme sahip olmak yeterli.

Gerçekleştirilen indirim iki gün kadar devam edecek. Oyun Çarşamba günü gecesi tekrar eski fiyatı olan 49.00 TL’den satılmaya başlanacak.