Steam Link Kış İndirimlerine Girdi Sadece 5 Dolar’a Satılıyor

Steam Link donanımı kış indirimlerine girdi ve GameStop üzerinden sadece 5 Dolar’a satın alınabiliyor. Eğer televizyon ekranıdan oyun oynamayı seviyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Steam, günümüzde popülaritesi çok yüksek olan bir oyun sanal mağazası. Counter Strike, Half Life gibi ünlü serilerin mimarı Valve tarafından ortaya çıkarılan Steam’de sadece oyun değil aslında pek çok ürün bulunuyor. Bunlardan birisi de Steam Link adlı donanım. Bu donanım ile Steam hesabınızı televizyonunuza aktararak oyun kütüphanenize erişim televizyonunuz üzerinden tıpkı oyun konsolları gibi bilgisayar oyunları oynayabilmektesiniz.

Steam Link, normalde ülkemizde özellikle vergilendirmelerle yüksek fiyatlardan satılan bir oyun. Fakat gerçekleştirilen yeni bir kampanya sayesinde çok ucuza alabilmeniz mümkün. Kış indirimleri sebebiyle şu an oyun Steam ve GameStop’ta sadece 5 Dolar’dan satılıyor. GameStop internet sitesine girip veya Steam mağazasına ulaşıp bu güzel indirimden yararlanabilirsiniz. Yalnız az önce baktığımda Steam’in mağazasında fiyat bilgisi göremedim yani stok tükenmiş gözüküyor fakat GameStop’ta hala aktif. Hızlı olursanız yararlanabilirsiniz.

Cevap bırakın