Telefon Görüşmelerinin Ayrıntılı Dokümanını Görüntüleme Yöntemi

Bu içeriğimizde yapmış olduğunuz telefon görüşmelerinin ayrıntılı dokümanını nasıl alabileceğinizle ilgili olarak bilgiler veriyoruz. İşte konuya dair detaylar…

Telefonunuzda yapmış olduğunuz görüşmelerin kayıtlarını operatörünüzden ayrıntılı bir şekilde isteyebilirsiniz. Bunun için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır.

Turkcell hattı kullanan kişiler, Turkcell internet sitesine girip Online İşlemler bölümüne tıklamalı sonrasında bireysel hat veya kurumsal hat seçeneklerinden birini seçtikten sonra çıkan ekranda Turkcell numarası ve şifresi yazıp giriş yapabilir ve görüşme detaylarına göz atabilirler. Eğer Turkcell internet şifreniz hakkında bilginiz yok ise cep telefonunuzdan sifre yazıp 2222 ‘ye kısa mesaj atınız.

Vodafone kullanan kişiler Online Self Servise Girin bölümünden telefon numaralarını ve şifrelerinizi yazıp sisteme giriş yapabilir ve böylece hat detaylarını kolayca görüntüleyebilirler. Vodafone hattınıza ait internet şifresini bilmemekteyseniz s yazıp 7000 ‘a kısa mesaj atarak şifrenizin ne olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Turk Telekom, Bimcell, Pttcell hat sahibi olan kişiler,  Bimcell internet sitesinden Online İşlemler bölümünden Bimcell numaraları ve şifrelerini yazıp sisteme giriş yaptıktan sonra kullanım detaylarını inceleyebilir. Bimcell hattınıza dair internet şifrenizi bilmemekteyseniz o halde arama bölümünden *952# tuşlayabilir ve arama tuşuna basabilirsiniz. Bimcell ve Pttcell gibi operatörler Türk Telekom alt yapısını kullandığından *952# tuşu ikisi için de geçerlidir.

Cevap bırakın