The Long Dark Tarihi Bir İndirim Aldı

Çok sevilen hayatta kalma oyunlarından The Long Dark, önemli bir indirim aldı. Steam üzerinde 1 Ağustos 2017 tarihinde satışa sunulan oyun, 9 Nisan’a kadar çok uygun fiyattan satın alınabilir.

Oyunun Steam platformu üzerindeki normal fiyatı 55.00 TL iken tam yüzde 75 indirim alarak çok uygun bir fiyata indi. Artık oyun 13.75 TL fakat kampanyanın çok kısa bir süre için geçerli olduğunun altını çizelim. 9 Nisan gecesi tekrar eski fiyatına dönecek.

Oyuna ait indirilebilir içerik olan Music for the Long Dark – Volume One paketinin de büyük bir indirim aldığını belirtelim. Bu paket de yüzde 75 indirimle kısa süre için sadece 4.50 TL’den satılıyor. Oyun hali hazırda Steam’in en çok satanları arasında yer alıyor. Alanının en popüler  oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Birinci şahıs bakış açısından oynanabilen bu oyunda karla kaplı bir arazide hayatta kalma savaşı veriyorsunuz. Hayatınızı sürdürebilmeniz için gerekli olan erzakları toplamalı, vahşi doğadaki tehlikelere karşı dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde oyunu tamamlayamıyorsunuz.

Oyun Hinterland Studio Inc. tarafından geliştirilip yayınlanırken hali hazırda yeni DLC’lerin ekleneceğine dair bazı iddialar bulunuyor. Fakat henüz bu konuda resmi bir açıklamaya rastlamadığımızı belirtelim.