The Witcher 3 Nasıl Bitiyor? İşte Üç Farklı Son!

Popüler oyunlardan The Witcher 3’te oyunun temel üç sonu bulunuyor. Yeni içeriğimizde bunları yalın halleriyle açıkladık. 

CD Projekt tarafından hazırlanan The Witcher 3’te diğer oyunların aksine çok fazla son var ve bu  sonlar sizin seçeneklerinize göre şekilleniyor. Oyunda toplam üç son yer alıyor. Bunlar şöyle:

En İyi Son

Ciri beyaz ayazı yok ediyor ve hayatta kalmayı başarıyor. Ardından Geralt ile birlikte yaşamak istiyor ve Witcher olmaya karar veriyor. Yani esas babası Emyhr yerine manevi babası olan baş kahramanımız Geralt’ın yanında Witcher olarak yaşamaya başlıyor.

Kısmen İyi Son

Ciri yine beyaz ayazı yok edip hayatta kalmayı da başarıyor fakat döndüğünde Geralt ile kalmayı reddediyor. Öz babası Emyhr’in yanına gideceğini söylüyor ve oraya gidip imparatoriçe oluyor.

Kötü Son

Ciri beyaz ayazı yok etmeye çalışırken ölüyor. Geralt, Ciri’den arta kalan kolyeyi almak için bataklığa cadıyı öldürmeye gidiyor. Cadıyı öldürüp Ciri’den hatıra kalan kolyeyi alıyor ve ağlamaya başlıyor.  Bu sırada Geralt’ın etrafında onlarca canavar toplanıyor ve kulübeye saldırmaya hazırlanıyorlar. Oyun burada bitiyor.

Bu üç sondan en iyi sona ulaşabilmek için Ciri’nin kararlarına karşı çıkmak yerine onu desteklemeniz ve bazı isteklerini yerine getirmeniz gerekiyor. Ciri’ye kötü davranır ve aşırı baskıcı olursanız bu durum en kötü son şeklinde sonuçlanıyor.

Cevap bırakın