TikTok Mesaj Ayarları Yapma Yöntemi

TikTok uygulamasında kimlerin size mesaj gönderebileceğini belirleyebilirsiniz. İşte şimdi sizlere bununla ilgili bir rehber içerik sunuyoruz.

TikTok uygulamasında dilerseniz yalnızca arkadaşlarınızdan mesaj alabilir, dilerseniz de seçeceğiniz yalnızca bazı özel kullanıcıların size mesaj göndermesini sağlayabilirsiniz.

Özel Mesaj Gönderebilecekleri Ayarlamak

TikTok üzerinde kimlerin size özel mesaj gönderebileceğini ayarlamak için kullanabileceğiniz basit adımlar vardır. TikiTok özel mesaj özelliği, Arkadaşlar, Herkes ve Kapalı olarak üç seçeneğe sahip olup yalnızca arkadaşlarınızdan özel mesaj almak istiyorsanız Arkadaşlar seçeneğini seçerek bunu sağlayabilrsiniz.Sadece sizin belirlediğiniz kişilerin size mesaj atabilmesini sağlayabilmek için ise Özel seçeneğini seçmeniz gerekir. Kimsenin mesaj atmamasını istiyorsanız da Kapalı seçeneğini seçmeniz gerekir.

Eğer hangi ekrandan yapmanız gerektiğinizi bilmiyorsanız şu adımları uygulayabilirsiniz: İlk olarak uygulama içerisinden Ayarlar sayfasını görüntüleyin ve oradan da Gizlilik ve Güvenlik yazısına dokunup Kimler Sana Mesaj Gönderebilir yazısına dokunun. Sonrasında az önce bahsettiğimiz Kapalı, Arkadaşlar ve Özel seçeneklerinden birini seçin ve kendinize göre ayarladıktan sonra kaydederek işleminizi tamamlayın.

Cevap bırakın