Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklıklar

Bu içeriğimizde uygun fiyatlı olan 3 kablosuz kulaklıktan bahsedeceğiz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Son yıllarda epey yaygın olarak kullanılan kablosuz kulaklıkların çok sayıda çeşidi bulunmakta olup, bu yazımızda uygun fiyattan kaliteli bir kulaklık sahibi olmak isteyenler için üç ürün önereceğiz.

Özellikle telefonlardaki kulaklık girişinin kaldırılması sonrasında Bluetooth kulaklık modelleri daha fazla dikkat çekti. Bu noktada yeni bir kulaklık satın almak isteyen kullanıcılar pek çok seçenekle karşılaşmakta olup, kulaklık alırken ses sürücüsü boyutu, sporculara özel tasarıma sahip kulaklıklar, IP sertifikası gibi değerler önem teşkil etmektedir. Elbette hepsinden önemlisi kulaklığın kaliteli bir ses sunmasıdır.

Realme Buds Q

20 saat boyuncu kullanım ömrü bulunan Buds Q kulaklığının IPX4 sertifikası bulunmakta olup, ürün suya ve toza karşı dayanıklılık sergiliyor. Kulaklığın ağırlığı 35 Gram olup ,bir A4 kağıttan bile daha hafif. Cihazda 10mm ses sürücüsü bulunmakta ve düşük gecikme süresi sayesinde oyunlarda daha iyi bir senkronizasyon imkanı sunmakta.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Kulaklık özellikle güçlü bir bas vadetmesiyle öne çıkıyor. Aynı zamanda 20 saate ulaşan pil ömrü sunuyor. Kulağa takma ve çıkarma eylemlerini algılayan ürün, böylece onu çıkardığınız zaman müziğin durmasını sağlıyor. Çift dokunma özelliği bulunmakta olan üründe Bluetooth 5.0 teknolojisi kullanılıyor. Sahip olduğu tasarım yönünden de taşıma kolaylığı sağlamakta olan ürün, silikon uçlu model istemeyen kişiler için uygun olan fiyat performans ürünüdür.

TaoTronics SoundLiberty 53 Pro

Özellikle gelişmiş bas performansı ile öne çıkmakta olan ürün, geliştirilmiş bass ve Hi-Fi stereo ses deneyimi sunuyor. Pil performansı yönünden de dikkat çekici olan ürün, kutudan bağımsız olarak kullanıldığında 6 saat, kutuyla kullanıldığında ise 24 saat pil ömrü sunmakta. Ürünün IPX8 su geçirmezlik sertifikası da bulunmakta olup, PEEK + PET hoparlör sürücüsünde sağlanan kristal ses deneyimi sunuyor.

Cevap bırakın