Vigor Heyecan Verici Fragmanıyla Geliyor!

Yeni hayatta kalma oyunu Vigor, E3 2018 etkinliği kapsamında resmen tanıtıldı. Oyun ile ilgili yeni bir tanıtım videosuna yer verildi. İşte Vigor ile ilgili heyecan verici fragman…

Söz konusu tanıtımdan da görebileceğiniz üzere Vigor oyunu son derece kaliteli grafiklere sahip, atmosfer olarak güçlü bir yapım olarak karşımıza çıkacak.  Bohemia Interactive, hayatta kalma türünün önemli temsilcilerinden biri. 2013 yılında piyasaya sürdüğü DayZ ile bir anda dikkatleri toplayan ve büyük beğeni kazanan Bohemia Interactive, şimdi de bir başka hayatta kalma oyunu olan Vigor’u duyurdu. Ancak Vigor diğer hayatta kalma oyunlarına nazaran biraz daha fazla çatışma ve aksiyon sahnesi içerecek gibi gözüküyor.

Oyun 1991 yılında Norveç’te geçiyor. Kıyamet sonrasını ele alan yapım, kıyametin ardından insanların hayatta kalma mücadelesine odaklanıyor. Siz de hayatta kalmaya çalışan insanlardan birini yönetecek, onun rolüne bürüneceksiniz. Oyunda gözünüz hep çok açık olmak zorunda. Etrafınızda yer alacak tehlikelere karşı dikkatli olmalısınız.

Oyunun çıkış tarihine ilişkin şu an için net bir bilgi yok. Büyük olasılıkla konsol oyuncularına sunulacak yani bilgisayarlar için gelmeyecek. Yine de bunun kesin bir bilgi olmadığını belirtelim.