Vivo IQOO Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı

Vivo markası yeni bir akıllı telefonla karşımıza çıkıyor. Söz konusu modelin ismi IQOO olup telefon hakkındaki detaylar ortaya çıktı. 

Vivo IQOO modeli 6.41 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlükte AMOLED ekrana sahip. Qualcomm Snapdragon 855 yonga setine yer verilen akıllı telefonda 128 GB dahili depolama alanı ve 256 GB depolama alanı olmak üzere iki farklı versiyon bulunuyor. RAM tarafında da 6 GB, 8 GB ve 12 GB olmak üzere üç alternatifle karşımıza çıkan modelin arka kısmında 13 MP + 12 MP + 2 MP olmak üzere üçerli kamera yer alıyor. Ön yüzünde ise 122 MP pop-up selfie kamerası bulunuyor.  Telefonun batarya mAh değeri ise 3920 olup 44W hızlı şarj desteklediğini de belirtelim. 

Telefonun özellikleri belli olsada resmi tanıtımının henüz gerçekleştirilmediğinin altını çizelim. Tanıtım 1 Mart tarihinde yapılacak ve böylece telefona dair tüm ayrıntılar ortaya çıkmış olacak. Vivo, geçtiğimiz günlerde iOQQ markası ile karşımıza çıkmış ve ilginç ittifakın iddialı pek çok modeli beraberinde getireceğini hissettirmişti. Şimdi de böyle bir hamle gelmesi dikkatleri çekti. Bakalım Vivo yeni projesinde başarılı olabilecek mi?

Cevap bırakın