Vivo Nex 3 5G Telefonu İçin Güncelleme Yayınlandı

Akıllı telefon kategorisinde yükselen markalardan biri olmayı başaran Vivo şirketi, Nex 3 5G akıllı telefonuna yönelik yeni Android güncellemesini paylaştı. İşte habere dair detaylar…

Şu sıralar Android güncellemeleri konusunda büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Akıllı telefon pazarında güçlü markalardan biri olan Vivo, Nex 3 5G akıllı telefonu için önemli bir güncelleme olan Android 10 güncellemesini yayınladı.

Vivo aslına bakarsanız söz konusu güncellemeyi Nex 3 5G telefonu için bir süredir kapalı beta aşamasında test etmekteydi. Android 10 işletim sisteminin yanında Funtouch OS 10 arayüzü de yine bu güncellemeyle birlikte test ediliyordu ve nitekim hem Funtouch OS 10 hem Android 10 barındıran kararlı sürüm güncellemesi yayınlandı.

Paylaşılan 6.10.1 sürüm güncellemesiyle birlikte telefonun daha güvenli bir hale geldiğini de belirtelim çünkü güncellemenin içerisinde Mart 2020 güvenlik iyileştirmeleri de bulunuyor.

Vivo Nex 3 5G kullanıcılarının daha teknolojik ve daha güvenli bir telefon deneyimi için yayınlanan güncellemeyi en kısa sürede edinmeleri tavsiye ediliyor.

Cevap bırakın