Vivo iQOO Neo 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Vivo iQOO Neo 5 akıllı telefonunun hangi gün piyasaya sürüleceği belli oldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Teknoloji markalarından Vivo akıllı telefon kategorisindeki popülerliğini giderek artıyor. Vivo şimdi de yeni iQOO Neo akıllı telefonuyla geliyor.

iQOO Neo akıllı telefonunun ne zaman piyasaya sürüleceği merak ediliyordu ve buna dair net bilgiler geldi. Gelen bilgilere göre telefon Mart 2021’de çıkışını gerçekleştirecek. Söz konusu bilgi Çin merkezli kaynaklarca ortaya çıkarıldı. Böylece telefonun Mart ayının başında kullanıcıların beğenisine sunulacağını söyleyebiliriz.

Peki Vivo İQOO Neo nasıl özelliklere sahip?

Gelen bilgilere göre telefonda Snapdragon 870 yonga seti bulunmakta ve cihaz 4400 mAh batarya kullanmakta. Aynı zamanda 66w kablosuz hızlı şarj desteklemekte olan telefon böylece kullanıcılara önemli bir kolaylık sağlayacak.

Yeni iQOO Neo 5 akıllı telefonu 120 Hertz tazeleme hızı sunacak olan Super AMOLED yapılı ekran ile gelecek. Telefonun arka kısmında 48 Megapiksellik Sony ana sensör bulunacak ve bu sensöre 13 MP ultra + 2 MP makro sensörler eşlik edecek.

Telefonun fiyatına dair ise iki farklı bilgi bulunuyor: Bu bilgilerden biri cihazın 464 Dolardan satışa sunulacağına yönelik olup bir diğeri 572 Dolardan satışa sunulacağı yönünde. Bu iki bilgiden hangisinin doğru olduğunu ise zaman gösterecek.

Cevap bırakın