Vivo S10 Artık Son Düzlüğe Girdi!

Vivo markasının bir süredir üzerinde çalıştığı S10 modelinin afişleri ortaya çıktı. Cihaz artık son düzlükte.

Teknoloji şirketlerinden Vivo adını iyiden iyiye duyurmaya devam ediyor. Yeni hamleler sergileyen şirket şimdi de S10 akıllı telefonunu çıkarmak için çaba sarfediyor.

Vivo S10 ile ilgili yeni posterler ortaya çıktı. Söz konusu posterler cihazın lansmanının beklenenden daha erken gerçekleştirilebileceğini göstermekte. Aynı zamanda cihazın arka kasa yapısının nasıl gözüktüğünü ortaya seren sızıntılar da bulunuyor.

Gelen bilgilere göre telefonda çentikli bir ekran tasarımı yer alacak ve cihazın arka bölümünde üçlü kamera yapısı kullanılıyor. Vivo S10 akıllı telefonu bu ayın ilk günlerinde temel özellikleri ortaya seren Geekbench sızıntısıyla görülmüştü. Şimdi de böyle bir sızıntı gelmesi cihazın ne kadar yakın olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Telefonda yer verilmesi beklenen üçlü arka kamera yapısında dikkat çeken noktalardan birisi de iki lens arasına yerleştirilen çift LED flaşı olup, cihaz aynı zamanda 108MP çekimler yaparak arka kamera açısından göz doldurmaya geliyor. Ürünün selfie kamerasının ise 44 MP olduğuna yönelik bilgiler bulunuyor.

Cihaz bu yılın başında çıkan Vivo S9 akıllı telefonunun bir üst modeli olarak gelecek olup, S9 ile benzer bir fiyatlandırma ile geleceğini söyleyebiliriz. Vivo S9 fiyatlarının 464 Dolardan başladığının da bu noktada altını çizmek gerekiyor.

Cevap bırakın