Vivo Y70S Telefonu İddialı Geliyor

Vivo Y70S akıllı telefonunun sahip olduğu teknik özellikler belli oldu. Cihaz özellikle bazı fonksiyonlarıyla dikkat çekecek.

Günümüzde onlarca farklı akıllı telefon şirketi bulunmakta olup özellikle Çin menşeine sahip firmaların son yıllardaki yükselişi dikkat çekiyor. Akıllı telefon kategorisinde dikkat çeken markalardan biri olan Vivo, hızla yeni akıllı telefonlar üzerinde daha çalışacak kendisini geliştiriyor. Bu kez de Y70S ile gelecek.

Y70S akıllı telefonunda 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunacak . Ürünün arka kısmında üçlü arka kamera kurulumu yer alacak ve yan tarafında entegre edilen parmak izi okuyucusu bulunacak. Toplam 4.5000 mAh batarya sunacak olan akıllı telefonun pili bir günü rahatlıkla çıkarabilmenize yardımcı olacak.

Exynos 880 5G yonga setine sahip olan telefon 5G destekleyecek. Tasarımsal açıdan da günümüzün akıllı telefon modasına hitap eden bir yapıda olacak. Ürün üç farklı renk seçeneğiyle gelecek olup Vivo tarafından uygun fiyattan satışa çıkarıldığı taktirde yoğun bir ilgiyle karşılaşmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Cevap bırakın