Web Sitesine Android Uygulaması Yapma Yöntemi

Yeni yazımızda akıllı telefon kategorisinde en popüler işletim sistemi olan Android üzerinde nasıl uygulama yapabileceğiniz konusuna değiniyoruz. İşte detaylar…


Kendi mobil uygulamanızı yapmak istiyorsanız bu mümkün. Android işletim sisteminde mobil uygulama yapmak eskiden zor bir olay gibi gözüküyordu ancak gelişen araçlarla beraber günümüzde kodlama bilmeden kolay bir şekilde mobil uygulamaya sahip olmak da mümkün hale geldi.

Çeşitli araçlardan yardım alarak mobil uygulamanızı oluşturabilirsiniz .Bu noktada kullanabileceğiniz popüler platformlardan birisi AppsGeyser olup bu servis basit yapısı ve ücretsiz olması sayesinde kullanabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor.


AppsGeyser aracılığıyla mobil uygulama oluşturmak için AppsGeyser internet sitesine gidin. İnternet sitesine girdikten sonra ana sayfaya giden ve Create Now butonuna tıklayın. Ardından da Website butonuna tıklayın. Çıkan bölümden gerekli bilgileri doldurunuz ve ardından Create App butonuna tıklayınız. Gerekil izinleri onaylayınız. Böylece .APK dosyanız hazır olacaktır ve Android uygulamanız tamamlanacaktır.


Yukarıdaki anlatım kendi internet sitenizin mobil uygulamasını yapmanız hususunda çok basit adımlardan oluşmakta olup pek çok farklı uygulama tarzını da yine aynı site üzerinden şablon olarak bulup kullanabileceğinizi belirtelim. Servisin içerisinde çok sayıda şablon yer almakta olup bu şablonları hayal gücünüz doğrultusunda kullanabilme gibi bir imkanınız bulunuyor.


Eğer uygulamanızı Play Store üzerinde yayınlamak isterseniz bir geliştirici hesabına ihtiyaç duyacağınızı belirtelim.

Cevap bırakın