Krita Uygulaması Play Store Üzerinde Aktif Hale Geldi

En çok kullanılan sanal mağazalardan biri olan Google Play Store üzerine bir iddialı uygulama daha eklendi. İşte konuya dair detaylar…

Günümüzde akıllı telefonlarımız ile yapabileceğimiz pek çok şey bulunuyor. Çizim yapmak da yine bunlara dahil. Pek çok farklı çizim uygulaması günümüzde mobil cihazlar için de aktif durumda ve şimdi bunlara Krita uygulaması da eklendi.

Oldukça iddialı bir çizim yazılımı olan Krita, mobil cihazlar için aktif hale geldi. Android işletim sistemli telefonlar için indirilmek üzere Play Store sayfası üzerinden yayınlandı. Uygulamayı edinebilmek için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok. Ücretsiz olarak kurup çalıştırabiliyorsunuz. Şu an erken erişim sürümü sürecinde olan Krita uygulamasının zaman içerisinde ciddi anlamda geliştirilmesi de beklenmekte.

Önceki dönemde bilgisayarlar üzerinde aktif olan ve en çok başvurulan uygulamalardan biri olan Krita, böylece artık Android işletim sistemli akıllı telefonlar üzerinden de kullanılabilir durumda. Bakalım uygulamaya Android mobil cihaz tarafında da yoğun bir ilgi gösterilecek mi? Bekleyip görelim.

Cevap bırakın