Windows 10’da Kullanabileceğiniz Video İndirme Programları

Yeni içeriğimizde Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz video indirme programlarını sıralıyoruz.

Korona virüsü nedeniyle şu an insanların büyük bir kısmı evinde vakit geçiriyor ve bu durum masaüstü bilgisayar kullanımını da büyük oranda artırmış durumda.

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çok sayıda video indirme programı bulunuyor. Sizler için bunlar arasında kaliteli olanları derledik.

Free YouTube Download

YouTube platformunda bulunan videoları toplu bir şekilde indirip kaydetmenize imkan tanıyan Free YouTube Download uygulaması, videoları istediğiniz formatta indirebilmenize de imkan tanımasıyla oldukça kullanışlı bir programdır.

4K Video Downloader

Bu uygulamanın en büyük özelliği isminden de anlaşılabileceği üzere 4K videolar için bir indirme aracı olması. YouTube dahil pek çok siteden 4K Video Downloader aracılığıyla indirme yapmanız mümkündür. Ancak 4K videoların çok daha fazla alan kapladığı hususunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

All Video Downlader

Kullanabileceğiniz programlardan bir diğeri ise All Video Downloader olup, akıcı ve basit bir arayüze sahip olmasıyla işlerinizi kolay bir şekilde halletmenizi sağlamaktadır. İndirdiğiniz videoları farklı bir formata dönüştürebilmek için kullanabileceğiniz All Video Downlader, özellikle programlara çok fazla aşina olmayan, daha basit bir arayüz isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

FastestTube

Bu program Chrome, Firefox, Microsoft Edge gibi tarayıcılar üzerinden kullanılabilmekte yani kullanabilmek için FastestTube’yi bilgisayarınıza indirmenize gerek yok ve bu en önemli avantajlarından biri. Eğer bilgisayarınıza bir program indirmeden 1080p kalitesindeki videoları indirmek istiyorsanız o halde FastestTube tercih etmeniz gereken önemli programlardan biridir.

aTube Catcher

Bu program, bilgisayarınızda, Mac cihazınızda veya telefonunuzda videoları toplu olarak başka bir formata dönüştürebilmenize imkan tanımasıyla öne çıkmaktadır. Yapmanız gereken işlem indirmek istediğiniz video linkini programa kopyalayıp kalite, format seçimi ile indirme yapmaktır.

Cevap bırakın