Yeni Nokia 3 Telefonunun Arka Paneli Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı

Nokia, Nokia 3 serisine şimdi de Nokia 3 2018’i ekliyor. Nokia 3’ün 2018 versiyonu olarak karşımıza çıkan cihaz hakkında yeni bazı bilgiler var. Ürünün  arka kapağı internet üzerinde sızdırıldı.

Şu sıralar Nokia şirketi hakkında oldukça sıcak gelişmeler yaşanıyor. Nokia, akıllı telefon kategorisinde bir süredir Android ile yoluna devam ederken, önümüzdeki günlerde yapacağı etkinlik öncesinde şimdi de bir sızıntıya sebebiyet verdi. İddialara göre aşağıdaki görüntü Nokia 3 akıllı telefonuna ait

Görüntü bizlere Nokia 3 2018’in beyaz renkli bir modelinin bulunduğunu ve bu modelin arka kısmındaki tüm tasarımsal detayları gösteriyor. Gördüğünüz gibi cihaz çift arka kameraya sahip. Orta kısımda Nokia yazısı dikey bir biçimde yazılmış ve en altta da Android One imzasına yer verilmiş.

Android One projesi kapsamında sunulan bu telefon, genel olarak düşük bütçeli kullanıcılar için üstün performans çözümlemeleri sunabilecek. Söz konusu sızıntı internet ortamında dolaşırken Nokia cephesinden görüntü hakkında henüz bir yanıt gelmedi. Fakat bu görüntünün biz de çok yüksek olasılıkla Nokia 3 2018’e ait olduğunu düşünüyoruz çünkü Nokia’nın 29 Mayıs tarihinde Rusya’da bir tanıtım yapacağını, bu tanıtım etkinliğinde yeni akıllı telefon modellerini tanıtacağını öğrenmiştik.

Parmak izi tarayıcısı arka panelde

Yine görüntüden yola çıkarsak cihazda parmak izi okuyucusunun bulunacağını ve ürünün arka kısmında yer alacağını söyleyebiliriz. Çift arka kameranın hemen altında yer alacak olan parmak izi tarayıcısı, konum itibariyle kullanıcılar için pek kullanışlı gelmeyebilir.