Amazon Prime Gaming Hesabıyla Twitch Hesabını Birleştirme Yöntemi

Bu içeriğimizde Amazon Prime Gaming hesabıyla Twitch hesabını nasıl birleştirebileceğinizle ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz. İşte ayrıntılar…

Dünyaca ünlü Amazon tarafından sunulan Twitch Prime sonrasında Prime Gaming ismiyle hizmet vermeye başlamıştı. Peki Twitch ile Amazon Prime Gaming hesabını birleştirmek için hangi adımların atılması gerekiyor?

Amazon Prime ülkemizde 30 gün ücretsiz deneme ve aylık 7.90 TL fiyat ile dikkat çeken bir hizmet olup, Amazon Prime Gaming, Video gibi servislerden yararlanma imkanını da sunuyor. Prime Gaming ile indirimli veya ücretsiz oyun ögelerinin yanında Twitch kanallarına ücretsiz abonelik sahibi olmak da mümkün oluyor.

Twitch ve Amazon Prime Gaming hesaplarını birleştirmek adına uygulanabilecek olan çeşitli adımlar bulunmakta olup bunlara değinecek olursak;

Prime Gaming ile Twitch Hesabını Birleştirme Yöntemi:

İlk olarak Amazon Prime Gaming resmi internet sitesini açınız. Ardından hesap bilgilerinizle giriş yapınız. Sonrasında Prime Gaming’i Etkinleştir butonuna tıklayınız. Sol kısımda çıkacak olan Twitch Hesabını Bağla butonuna, ardından da Twitch Hesap Bilgilerinizle Giriş Yapın butonuna tıklayın ve çıkan hesap bağlama ekranını onaylayın.

 Böylece Amazon Prime Gaming hesabıyla Twitch hesabını birleştirmiş olursunuz. Konuya dair sorularınızı ve yardım taleplerinizi hemen aşağıdaki bölümden yazabilirsiniz.

Cevap bırakın