Asus’tan Terletmeyen Oyuncu Kulaklığı!

Özellikle sıcak havalarda oyun oynarken çoğumuz terlemekten şikayet ederiz. Tabi rekabetin heyecanıyla bunaltıcı sıcaklar birleşince elimizden kayan gamepadler, fareler, kulağımızda yapış yapış hale gelen kulaklıklar oyundan aldığımız zevki azaltıyor.

Asus diyor ki sıcak havalarda oyun oynarken klimayı açmak isteyebilirsiniz, ama yeni ROG Strix Fusion 300 adını verdiği gaming headset buna sebep olan şeylerden biri olmayacak.

Asus‘un “Exclusive Airtight Chamber Design” adını verdiği tasarımla kauçuk kaplamanın birleşimi kulaklıkla sizin aranızdan hava bile geçmesine izin vermiyor. Böylece daha zengin ve kaliteli bir ses deneyimine sahip olabiliyorsunuz. “Hava geçirmeyen kulaklık nasıl da terletir!” dediğinizi duyar gibiyiz.

Fakat Asus bunu özel Oval Tasarımlı Kulak Yastıkları adını verdiği ve deri, kadife karışımı özel bir dokuyla hazırladığı kaplamalarıyla tam tersine çevirdiğini iddia ediyor. Bu kaplamalar özel yapısı sayesinde diğer kulaklıklarda olduğu gibi kulak bölgemizin terlemesine engel oluyor. Eğer bu dokuyu sevmezseniz tamamen deriden oluşan klasik kaplamalar da kulaklık setiyle birlikte geliyor.

 

 

50mm Neodymium mıknatıslı sürücülerden güç alan ve üzerindeki bir butonla kolayca aktive edilebilen 7.1 kanal Virtual Surround desteği sunan oyuncu kulaklığı entegre bir adet mikrofona da sahip. Bu sayede oyunlarda sesli konuşma ve Skype gibi uygulamalarda iletişim aracı olarak da kullanabilirsiniz.

Eylül sonunda piyasaya sürülecek olan The ROG Strix Fusion 300, yurt dışında 125$ tutarında bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu fiyatı verdikten sonra kablosuz bir çözümü tercih eder misiniz bilinmez fakat yenilikçi özellikleriyle fiyatını hak eden bir ürün olacağını söylemek çok da yanlış olmayacaktır.

Cevap bırakın