Bu İndirim Kaçmaz! The Log Dark 12 TL Oldu

Alanında en iddialı oyunlardan biri olan The Long Dark büyük çaplı bir indirim aldı. Yeni fiyatı yalnızca 12,50 TL oldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Bu zamana kadar üretilen hayatta kalma oyunları arasında en iyi oyunlardan biri olan The Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında buzlar içerisinde kalmış bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir insanın başından geçenleri konu ediniyor. Hem hikaye hem oynanış bakımından güçlü bir oyun ve her geçen gün daha fazla geliştiriliyor.

The Long Dark , Steam platformu üzerinde 50,00 TL fiyat etiketiyle satılmaktayken yüzde 75 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece yeni fiyatı yalnızca 12,50 TL oldu. Böylece şu an bu fiyata satın alabileceğiniz en iyi oyunlardan biri haline geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Uygulanan indirimin kısıtlı bir süre için geçerli olduğunun da altını çizelim. İndirim 11 Aralık akşamı sona erecek ve oyun tekrar eski fiyatından satılmaya başlanacak.

Steam üzerindeki oyuncu derecelendirmelerine göre genel itibariyle oldukça sevilen The Long Dark, hikayeye sahip olmasının yanında açık dünya, keşfedilmeye aç bir evren de sunuyor. Ancak zor bir oyun olduğunun altını çizmek gerekiyor.

Cevap bırakın