The Long Dark Fiyatında Tarihi İndirim

Popüler oyunlardan The Long Dark’ın Steam üzerindeki fiyatı ciddi manada indirime girdi. Uygulanan indirimle beraber oyun çok daha cazip bir hale geldi.

Aslında ilk olarak 2017 yılında yayınlanmasına rağmen erken erişim sürümü olarak kendisini gösteren ve yıllarca oyuncuların bitmesini beklediği çünkü heyecan duyulan bir oyun olan The Long Dark, gerçekçi ve eğlenceli bir hayatta kalma deneyimi sunmakta olan video oyunlarından biri.

The Long Dark oyunu hakkında, en büyük sanal oyun platformu olan Steam üzerinde büyük bir indirim sunulmuş vaziyette. Uygulanan indirimle beraber The Long Dark oyununun fiyatında ciddi manada değişiklik meydana geldi. Normal fiyatı 57,00 TL olan oyun aldığı %66 oranında indirimle beraber yalnızca 19,38 TL’ye düştü. Böylece satın almak için çok makul bir hale geldi. Oyunun resmi Steam sayfasını açarak Sepete Ekle yazılı butonun üzerine tıklayıp satın alma adımlarını da tamamlayarak oyununuzu kütüphanenize ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Eğer kaliteli hayatta kalma oyunlarından hoşlanıyor ve bir yandan oynarken bir yandan da neler olacağını merak ediyorsanız oynamanızı önerebileceğimiz yapımlar arasında yer alıyor. Özellikle de bu indirimin satın almak için güzel bir fırsat olduğu ortada.

Cevap bırakın