Far Cry 5 Hala Oynamayanlar İçin 40 TL Oldu!

Popüler video oyunlarından Far Cry 5 Steam üzerinde büyük bir indirim alarak 40 TL’ye indi. İşte habere ilişkin detaylar…

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olarak kabul edilen Far Cry için çıkan beşinci ana oyun olan Far Cry 5, genelde yüksek fiyattan satılan bir oyun olduğundan pek çok oyuncunun almak istediği ancak alamadığı bir oyundu. Uygulanan büyük indirimle beraber şu an çok cazip bir fiyata inmiş durumda.

Steam üzerindeki normal fiyatı 269,00 TL olan oyun için yüzde 85 oranında devasa bir indirim yapıldı. Böylece oyunun yeni fiyatı 40,35 TL oldu. Kategorisinde en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilen Far Cry 5’i hala oynamadıysanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. İndirim akşam saat 20.00’a kadar geçerliliğini sürdürecek.

Far Cry 5 oyununda Montana’nın Umut Kasabası’na yolculuk ediyorsunuz ve amacınız oradaki bir tarikat liderini yakalamak ancak söz konusu liderin emrinde yüzlerce silahlı adam bulunuyor. Bu da kıran kırana bir mücadele anlamına geliyor.

Far Cry 5 oyununun resmi Türkçe dil desteği bulunmasada gönüllü ekipler tarafından yapılan kaliteli Türkçe yamaları bulunuyor. Oyunu satın aldıktan sonra Türkçe yamayı üzerine kurup güzel bir Far Cry deneyimi elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın