Galaxy A01 Telefonu İçin Android 11 Güncellemesi Çıktı

Samsung markası Galaxy A01 akıllı telefonuna yönelik olarak yeni yazılım güncellemesini yayınladı. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefonları için sıklıkla güncellemeler yayınlamaya çalışan Samsung markası , Android güncellemelerine devam ediyor. Gelen bilgilere göre şirket bu sefer de Galaxy A01 akıllı telefonuna yönelik olarak yazılım güncellemesine yer verdi.

Çıkan yeni yazılım güncellemesi Android 11’i kazandırmakta olup bu bağlamda büyük çaplı bir güncelleme olduğunu söyleyebiliriz. Güncelleme Android 11 işletim sistemini sunmasının yanı sıra aynı zamanda One UI 3.1 ara yüzünü de getirmekte olup, bu ara yüz sürümü ile birlikte kullanıcıların arka planda video görüşmeleri yapmaları mümkün hale geliyor. Aynı zamanda ekran widgetlarını kilitlemeye de imkan tanımakta olan güncelleme, özel paylaşım, geliştirilmiş stok uygulamaları ve paylaşım esnasında GPS konum verilerini görüntülerden kaldırma gibi fonksiyonları kullanıcılara kazandırmaktadır.

Güncelleme şu an kademeli bir şekilde yayınlanmakta olup telefonunuza gelip gelmediğini test edebilmek için Ayarlar > Yazılım Güncellemeleri bölümüne bakmanızı tavsiye ederiz.

Cevap bırakın