Galaxy J8 kullanıcılarına Android Pie müjdesi

Pek çok kullanıcı Samsung Galaxy J8 akıllı telefonu için Android Pie güncellemesinin çıkmasını beklemekteydi ve nihayet beklentiler mutlu sona ulaştı.

Galaxy J8 için Android 9 Pie güncellemesi resmen başladı. Ancak güncellemenin şu an kademeli bir şekilde dağıtılmakta olduğunu yani tüm telefonlara ulaşmasının biraz zaman alacağını söyleyebiliriz.

Güncelleme yalnızca Pie yükseltmesini değil aynı zamanda Nisan ayı güvenlik paketini de içerisinde barındırmakta. Bu açıdan güvenlik nezdinde de önemli bir güncelleme olduğunu söylemek mümkün.

Güncellemeyle karanlık tema, uyarlanabilir parlaklık, kamera iyileştirmesi, telefonu çift tıklamayla uyandırma, pil kullanımı ve daha pek çok hususta değişikliklere gidildiğini söyleyebiliriz.

Galaxy J8 özellikleri

Galaxy J8 akıllı telefonunda 6 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran bulunmakta olup cihaz Snapdragon 450 işlemciden güç alıyor. Bu işlemci 8 çekirdekli ancak bu sizi yanıltmasın çünkü performans anlamında giriş segmente hitap ediyor.

16 MP + 5 MP olmak üzere çift arka kameraya sahip olan telefonun ön yüzünde de 16 MP kamera bulunmakta. 3 GB RAM’e sahip olan telefon toplam 32 GB dahili depolama alanı sağlamakta.

Cevap bırakın