Galaxy S8 Active Sonunda Ortaya Çıktı

Galaxy S8 akıllı telefonları bu senenin, mobil dünya için en çok konuşulan adımlardan biri olmayı başardı. Satışları da bir hayli iyi giden akıllı telefonun son olarak iPhone satışlarını bile geride bıraktığı haberleri gündem olmuştu. Artık bir hayli ilgi çektiği bilinen serinin son olarak ise Active modeli konuşulmaya başlandı. Daha önce Galaxy S serilerinde yaptığı çalışmayla beraber Active modellerinde hem üst düzey bir performans ortaya koyan hem de sağlamlık konusunda en başarılı çözümleri sunan teknoloji devinin son olarak S8 modeli için yeni adımlar atılmaya başlandı. Galaxy S8 Active modeli için bir süredir iddialar gündeme geliyordu. Son yapılan paylaşımlarla beraberse adeta telefonların tanıtımı yapıldı diyebiliriz.

Galaxy S8 Active Özellikleri Ortaya Çıktı

Galaxy S8 Active akıllı telefon modeli olarak gösterilen yeni serinin sistem özelliklerini gösteren yeni görseller ortaya çıktı. Muhtemelen markanın internet sitesi ya da tanıtımı için hazırladığı düşünülen görsellerin paylaşılmasıyla beraber Galaxy S8 Active modeli hakkında beklentilerde ortaya çıkmış oldu. Tabi ki doğrulama olmadığı için yeni seri akıllı telefonların sistem özelliklerine kesinleşti demek doğru değil. Buna karşın şimdiye kadar ki en net paylaşımların yapıldığını da kesin olarak belirtmek gerekiyor.

Galaxy S8 Active

Bu görsellerde yer alan özelliklere göre baktığımızdaysa çok dayanıklı bir model ile karşılaşacağımızı görüyoruz. Dayanıklılık konusunda da maksimum seviyede adımlar atacağı görülen akıllı telefonların, sistem özellikleri içerisindeyse yine güç konusunda epey bir çözüm sunulacak gibi. Öyle ki görsellerde Galaxy S8 Active modelinin Snapdragon 835 işlemcilerine sahip olacağı görülüyor.

Ek olarak 4 GB RAM bellek miktarı kullanacağı da görülen akıllı telefonların, Galaxy S8 modelinin tüm özelliklerini barındırdığı görülüyor. Ekran kısmında farklılığa giderek sağlamlığı arttırdığını gördüğümüz markanın, 5.8 inç ekran ve 2960 X 1440 çözünürlük değeri sunacağı görülüyor. Galaxy S8 Active modeli için çok başarılı gösterilen değerlerle beraber telefonların ne zaman tanıtılacağını da merakla bekliyoruz. Bakalım bu üst düzey iddialar ne zaman doğruluk kazanacak?

Fakat hatırlatalım Samsung doğrulama yapmadığı sürece bunlar birer iddia. Yani kesin olarak bu özellikler var demek doğru değil.

 

Cevap bırakın