Google, Clips İçin Profesyonel Fotoğrafçılar Kiraladı

Google, Clips isimli ürünü ile hem tasarım hem işlevsellik anlamında farklılık ortaya koyacak. Son bilgilere göre şirket, bu ürünü üretebilmek için kurum dışından profesyonellerden destek almış. 

Popüler teknoloji şirketlerinden Google, Clips isimli yapay zekaya sahip kamerası için çalışmalarını sürdürüyor.  Bu konuda profesyonel fotoğrafçılar kiralayan şirket, daha iyi bir deneyim elde etmenin peşinde.

Açıklanan bilgilereg göre Google, Clips ürününün kusursuz olmasını istiyor ve bu yüzden kurum dışındaki profesyonellerden yardım istemeyi yanlış görmemiş ve üç profesyonel fotoğrafçı kiralamış. Güzel sanatlar fotoğrafçısı, foto muhabiri ve belgesel yapımcısını işe alan şirket, AL kamerasını eğitebilmek için profesyonelleri kiraladı.

Google Clips sahip olduğu farklı tasarım ile dikkat çekiyor. Bu tasarımın nasıl en pratik şekilde kullanılabileceği üzerine Google çalışanları tarafından kafa yoruluyor. Henüz satış çıkarılmayan Clips hakkında her geçen gün yeni bir detay açığa çıkıyor.

Google Fotoğraflar ile iletişim halinde çalışabilecek olan Clips, Wi-Fi, Bluetooth gibi teknolojileri destekliyor. 130 derecelik görüş açısına sahip kamera, 3 saate kadar şarj olmadan kullanılabiliyor. Ürünün fiyatının 249 Dolar olacağı iddia ediliyor.

Cevap bırakın