Huawei P20 İçin HarmonyOS 3.0 Çıktı

Huawei P20 akıllı telefonuna dair yeni bir gelişme meydana geldi. Cihaza HarmonyOS 3.0 güncellemesi gelmiş durumda.

Akıllı telefon kategorisinde önde gelen markalardan biri olan Huawei, P20 akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü ve cihaza yönelik olarak yeni bir güncelleme süreci başlamış durumda. P20 ve P20 Pro akıllı telefonlarına yönelik olarak Çin’de HarmonyOS 3.0 sürümü yayınlandı.

Yayınlanan güncelleme ile beraber pek çok değişiklik sunulmakta olup, kullanıcılar güncellemeyi uygulayarak galeri, gizlilik, optimizasyon, medya denetleyicisi, ana ekran düzeni v.b. hususlarda iyileştirmelerden yararlanabiliyorlar.

Medya denetleyicisi ile bazı hoparlörler ile etkileşim kurarak ses çalmayı kontrol etmek sağlanabiliyor ancak şu an için bu sadece belirli operatörleri kapsıyor. Galeri ve ana ekranda yapılan düzenlemeler ile de daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlanabiliyor.

Bunların yanı sıra Huawei kimliği ile oturum açılmış diğer cihazların güvenlik durumunu kolayca kontrol edebiliyor ve cihaz güvenliğini nasıl daha iyi bir hale getirebileceğinize dair öneriler alabiliyorsunuz.  Bir widget yığını oluşturmak için aynı boyutta olan widgetleri üst üste sürükleyebiliyor, farklı boyuttaki widgetları kombinasyon halinde gruplandırabiliyorsunuz. Akıllı ana ekran düzeni ile ekranınızı özelleştirebiliyor, uygulamaları renge, özelliğe göre sıralayabiliyorsunuz.

Cevap bırakın