Instagram Kullanıcılarının İşlerine Yarayabilecek Programlar

Yeni içeriğimizde sizlere Instagram kullananların işlerine yarayabilecek bazı yardımcı programları sunuyoruz.

Afterlight

Instagram ile uyumlu onlarca çerçevesi vardır. Aynı zamanda fotoğrafı kırpmaya, kesmeye ve benzeri işlevleri gerçekleştirmeye yarar. Özellikle Windows Phone kullanıcılarının tercih ettiği bir uygulama olup kullanımı da kolaydır.

Pic Stich

Android işletim sisteminde yaygın olarak kullanılan bir kolaj yapma programıdır. Pek çok genç tarafından kullanılan uygulama, fotoğrafları tek bir çatı altında birleştirebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Aynı zamanda fotoğraflarınızı düzenleme imkanı da sağlamaktadır.

Slow ShutterCam

Uzun pozlama yöntemi üzerine yoğunlaşmış bir uygulamadır. Özellikle fotoğrafçıların hoşuna gidebilecek pek çok niteliğe sahiptir. Amatör fotoğrafçı iseniz kesinlikle göz atmanız gereken programlardan biridir.

Superimpose

iPhone model cihazlarda yaygın olarak kullanılan bu uygulama, beğenmediğiniz arka planları değiştirmenize yarar. Mesela bir fotoğrafta arka plan hoşunuza gitmediyse fakat fotoğrafı genel anlamda beğendiyseniz, bu uygulama sayesinde arka planı değiştirebilmeniz mümkündür. Üstelik bunu çok kaliteli bir şekilde yapar.

Aviary

Aviary çok gelişmiş, bol bol seçenek sunan bir fotoğraf uygulaması. Bu uygulama ile fotoğraflarınızı düzenleyebildiğiniz gibi çeştli efektler ve renk tonları ekleyebilirsiniz. Pek çok platformda sorunsuzca çalışan bu uygulama nitelik olarak en geniş fotoğraf düzenleme programlarındandır.

Retrica

Her ne kadar işlevleri biraz kısıtlı olsada hala çok popüler bir uygulama olup pek çok genç tarafından kullanılmaktadır. Özellikle bir zamanlar sahip olduğu niteliklerle epey dikkat çekmiş, kısa zamanda büyük bir marka haline dönüşmüştü. Şimdi uygulamaya zaman zaman yeni özellikler ekleniyor ve böylelikle Snapchat efektlerine benzeyen pek çok efekte kavuştu.

Cevap bırakın