Instagram’da Yeni Bir Hashtag İzleme Özelliği Üzerinde Çalışılıyor

Instagram ekibi yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Daha kişiselleştirilebilir bir Instagram için harekete geçen Instagram ekibi, bazı kullanıcılar için karma etiket arama ve bu etiketi takip etme imkanı sağlıyor.

Günümüzün en ünlü sosyal medya platformlarından Instagram, sürekli güncellenerek daha işlevsel bir hale getiriliyor. Uygulamanın yeni bir güncelleme daha alması an meselesi.

Instagram ekranınızın alt kısmında yeni bir bölüm göreceksiniz. Bu bölüm özel olarak tasarlanıyor ve etiketleri izleme imkanı sağlıyor.

Sadece fotoğraf değil, komik postalar, enteresan hesaplar ve farklı içerikleri ana sayfanızın alt kısmında görebileceksiniz. İlgi alanlarınıza göre özel olarak yeni tasarımlar düşünen ekip, böylelikle insanların Instagram kullanırken hiç sıkılmamasını hedefliyor. İlgi çekici ve sürekli güncellenen bir etiket dizini sizleri bekliyor.

Bu yeni özellik ile birlikte Instagram’ın mini bir Facebook niteliğine kavuştuğunu söyleyebiliriz.  Konu ile ilgili elimize ulaşan bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı.

 

Cevap bırakın