iPhone 8 Renklerini Gösteren Video Yayınlandı

Apple, akıllı telefonlarına en yeni modellerini eklemek için çalışmalara başlamış durumda. iPhone tarihinin 10.yılına özel olarak geliştirilen iPhone 8 akıllı telefonları sadece bu yılın değil, Apple’ın en başarılı akıllı telefonlarından biri olacak gibi duruyor. Şimdi paylaşılan detaylarla beraber yeni seri akıllı telefonların ne kadar başarılı modeller olacağı da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Tasarımları ve teknik özellikleri konusunda sürekli yeni bilgileri ortaya çıkan iPhone 8 modelinin, son olarak ise renklerini gösteren bir video yayınlandı. Videoyla beraber beklenen tasarımlarda ortaya çıkmış oldu.

iPhone 8 Hangi Renkleri Sunacak?

Yeni akıllı telefon modelleri için paylaşılan video ile beraber uzun bir süredir konuşulan iPhone 8 tasarımının da netlik kazandığı ortaya çıkmış oldu. Söz konusu tasarıma göre iPhone 8 modelinin dikey çift kamera kullanımı yaptığı ve yeni seri akıllı telefonların cam arka yüzeyine sahip olduğu görülüyor. Tamamen cam arka yüzeye sahip olduğu görülen akıllı telefonların ön tasarımı konusunda ise yine beklendiği gibi tam ekran kullanıldığı görülüyor. Tasarım konusunda zaten bu detayların bir süredir konuşulduğunu biliyoruz. Prototip olarak hazırlandığı belirtilen akıllı telefon videosunda da yine bu tasarımın sunulması sürpriz değil. Bunun dışında videoda asıl dikkat çeken konu renkler.

Bu sene yeni akıllı telefonlarının 3 farklı renk sunacağı videoda vurgulanıyor. Bir modelde beyaz çerçeve kullanıldığı görülürken, bir diğer modelde de yine siyah tercihi yapıldığı görülüyor. Aslında bu iki renk beklenen ve daha önce görülen renkler olarak dikkat çekiyor. Asıl dikkat çeken konu ise bakır rengi oldu.

Daha önce hiçbir iPhone modelinde görmediğimiz bakır renginin kullanılacağı ihtimali bile heyecan yaratmış durumda. Bakır renginin ise biraz daha koyu seçildiği ve kullanıcılar arasında iki farklı düşünce oluşmasına neden olduğunu da söylemek gerekiyor. Öyle ki bu seride Beyaza doğru ilerleyen gümüş rengiyle beraber bakır rengi ne kadar tercih edilir tartışılır. Yine iPhone 7 modellerinde olduğu gibi siyah renk seçiminin daha fazla öne çıkacağı düşünülüyor.

Cevap bırakın