Kız Arkadaşınızla Beraber Oynayabileceğiniz 5 Oyun

Yeni yazımızda kız arkadaşınız ile birlikte oynayabileceğiniz 5 video oyununa değiniyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Günümüzde video oyunu oynamak popüler bir hobi haline geldi. Hemen hemen herkesin evinde konsol veya bilgisayar bulunmakta olup, oyun dünyası iyiden iyiye büyüyor.

Oyun dünyasında kız arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz pek çok oyun bulunuyor. Bunlardan beşini sizler için sıraladık:

Ark Survival Evolved

Kız arkadaşınızla beraber keyifle oynayabileceğiniz bir oyun olup, oyunda kız arkadaşınız sağı solu raidlerken siz de dinozor tameleyip materyaller toplayabilirsiniz. Hayatta kalma türünden bir oyun olan Ark Survival Evolved bu noktada beğeneceğiniz yapımlardan biridir.

Among Us

Pandemi döneminin popüler oyunlarından biri haline gelen Among Us yapımını kız arkadaşınız ile beraber oynayarak diğer oyuncuları tabiri caizse trolleyebilirsiniz. Aynı zamanda turlar kısa sürdüğü için çerezlik bir oyun olarak değerlendirebilirsiniz. Çok vakti olmayan oyuncular için tercih edilesi bir seçenek olabilir.

Neverwinter Online

MMO oyunlara kız arkadaşınızla beraber başlamak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Takım olma dürtüsünün çiftleri pek çok açıdan birbirine bağladığı bir oyun olan Neverwinter Online değerlendirebileceğiniz yapımlardan biridir.

H1Z1 Just Survive

Eğer kız arkadaşınız zombili oyunlara veya filmlere ilgi duyuyorsa beraber H1Z1 Just Survive deneyimi yaşamak iyi bir fikir olacaktır. Özellikle The Walking Dead’a karşı ilgisi olanların mutlaka oynaması gereken bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

The Cat Lady

Eğer bulmaca tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız The Cat Lady oyununa muhakkak göz atmanızı öneririz. Özellikle bir kadının başarabilecekleri konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayan oyun puzzle tabanlıdır ve korku ögelerine sahiptir.

Cevap bırakın