Lamzu Atlantis İnceleme

Lamzu Atlantis isimli Mouse ürününü masaya yatırıyor, Söz konusu Mouse cihazına dair bilinmesi gerekenlere detaylı olarak yer veriyoruz.

Piyasaya sürülmesinin öncesinde Endgame Gear XM1r ürününe benzetilmekte olan Mouse, hissiyat açısından ve şekil açısından biraz daha farklı bir yapıda olup, yüksekliği arkaya doğru gitmekte ve XM1r’deki gibi keskin bir biçimde aşağıya doğru eğimi bulunmamaktadır.

Switch kalitesi olarak başarılı olan ürün, orta düzey bir switch sertliğine sahiptir. Ürünün yan düğmeleri ise gayet başarılı olup, düğme boyutunun ve yerleşiminin de iyi olduğunu belirtmek gerekiyor. Pixart PMW3395 sensörünü kullanmakta olan üründe Huano Blue switch tipi yer alıyor.

Bağlantı olarak 2.4 GHz olan ürün USB-C tipindedir ve ağırlığı 55 Gramdır. Bunun yanı sıra 66 mm genişliğinde, 123 mm derinliği ve 38 mm yüksekliğindedir. Fare 70 saate kadar pil ömrü sağlamaktadır. Basit, aynı zamanda kullanışlı bir ara yüzü bulunmakta olan bir yazılımı vardır.

Sahip olduğu kaliteli switchler, hafiflik, PTEFE skatezler gibi fonksiyonları bulunan ürün, üst seviye malzeme kalitesi sağlayarak kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek türdendir.

Hafif bir Mouse olmasına rağmen herhangi bir gıcırtı, malzeme kalitesinde sorun veya esneme problemleri meydana gelmemektedir. Bu bağlamda cihazın son kullanıcıyı tatmin edebilecek bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Oyun faresi pazarının oldukça çeşitlendiği günümüzde Lamzu Atlantis buna rağmen tercih edebileceğiniz kaliteli Mouse ürünlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Bu bağlamda tavsiye edebileceğimiz Mouse ürünlerinden biri olduğunu belirterek yazımızı sonlandıralım.

Cevap bırakın