Lenovo Xiaoxin Pad Plus Özellikleri Belirlendi

Lenovo markasının yeni Xiaoxin Pad Plus modelinin sahip olduğu teknik özellikler belli oldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Bilgisayar kategorisinde yakından tanıdığımız Lenovo markası dahilinde Xiaoxin Pad Plus isimli bir tablet piyasaya sürülmesi amaçlanıyor.

Yeni tablet orta segment pazarına hitap edecek ve özellikleri bu kapsamda olacak. Teknik özelliklerine ilişkin olarak bazı bilgiler de geldi. Gelen bilgiler tabletin Snapdragon 750G yonga setine sahip olacağını göstermekte. Lenovo, bununla ilgili bir soruya yanıt vererek de cihazın işlemcisini resmen onaylamış oldu. Bu bağlamda Snapdragon 750G işlemcisine sahip olduğu kesin olarak belirlendi.

Lenovo markasının yeni Pad Plus tableti, 5G özelliğine sahip bir model olmasıyla ileriye dönük bir tablet ürünü olacak. 2021 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen tablet modelinin beyaz renkte satışa sunulması beklenmekte olup, farklı bir renk seçeneğinin olup olmayacağı şu an için bilinmiyor. Gelen bilgiler tabletin çift arka kameraya sahip olacağını gösteriyor. Aynı zamanda cihaz Dolby Atmos desteği ile gelecek ve böylece üstün ses performansı ortaya koyabilecek.

Cevap bırakın