MechWarrior 5 Çıkış Tarihi Ertelendi

MechWarrior 5’in çıkış tarihi ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Merakla beklenen oyun yaklaşık bir yıl sonra çıkacak.

MechWarrior 5 geçen yıldan beri konuşulan bir oyun. Çünkü tanıtımı uzun bir zaman önce yapıldı ve çıkış tarihi çok çok önceden açıklandı. Oyunu geliştiren ekip, çıkış tarihi 2016’nın Aralık ayında açıklamıştı ve açıkladığı tarih 2018 yılının ilk çeyreğiydi. Fakat şirket bazı sorunlar ile karşılaşmış olacak ki bu tarihi erteledi.

Şimdi elimize ulaşan yeni bilgiler MechWarrior 5’in 2018’in ilk çeyreğinde değil Aralık ayında çıkacağını gösteriyor. Yani maalesef yaklaşık altı ay kadar ertelendi. Fakat en azından bu kez kesin bir tarih verildi. Açıklanana göre oyun 2018’in Aralık ayı içerisinde mutlaka çıkacak.

MechWarrior 5 Hakkında 

Taktkisel FPS oyunudur. Serinin dördüncü oyunundan 16 yıl sonrasını konu almaktadır. Oyunda birbirine karşı savaş halinde olan gruplardan görevler alan acemi bir pilotu canlandırmaktayız. MechWarrior 5’te Unreal 4 motoru kullanılmış. Bunun nimetlerinden de iyi bir şekilde yararlanmışa benziyor. İşte oyuna dair oynanış görüntüleri:

Cevap bırakın