Motorola Ibiza HZ Değeri Ortaya Çıktı

Motorola Ibiza akıllı telefonuna ilişkin olarak yeni bazı bilgiler geldi. Telefonun Hertz değeri hakkında gelişme yaşandı.

Teknoloji şirketlerinden Motorola, akıllı telefon alanındaki hamlelerine devam ediyor. Motorola Ibiza telefonu üzerinde çalışan Motorola, gelen bilgilere göre cihazda 90 Hertz tazeleme hızı desteği sunacak. Bu bağlamda akıcı görüntüler elde edilmesi mümkün olacak.

Motorola Ibiza akıllı telefonu giriş segment için hazırlanan bir model olmasına rağmen 90 Hz tazeleme hızı sunacak olup aynı zamanda ürünün 5G teknolojisi için destek sunması bekleniyor. Bu bağlamda cihaz giriş segmentin en iddialı modellerinden biri olarak karşımıza çıkabilir.

Twitter üzerinde Sharma kaynağı tarafından yapılan paylaşımla duyurulan 90 Hz tazeleme hızı desteğinin dışında aynı zamanda cihazın Snapdragon 480 işlemci ile piyasaya çıkacağına yönelik de bilgiler geldi. Bununla beraber telefon 6 GB RAM sunacak olup bu bağlamda da giriş seviyesi için iddialı bir model olacak.

Elbette en önemli nokta akıllı telefonun fiyat tarafında neler sunacağı olup fiyat performans ürünü olup olmayacağı pazardaki satış performansına doğrudan etkide bulunacaktır.

Cevap bırakın