Outlook Akıllı Telefonlar İçin Bir Kez Daha Güncellendi

Microsoft’un meşhur uygulamalarından Outlook, akıllı telefonlarda daha iyi bir deneyim yaşatabilmek adına bir kez daha güncellendi. Outlook, Android cihazlarda artık çok daha işlevsel. 

Uzun yıllardar bulunan, hala popülerliğini koruyan bir platform olan Outlook’un Android sürümü güncellendi. Artık akıllı telefonlarda çok daha iyi bir Outlook var.

Güncelleme genel olarak kullanıcının pratik kullanımı düşünülerek tasarlanmış. Etkinlik konusunda anında yanıt verebilmek, serbest, meşgul etiketlerini kullanabilmek yeni güncelleme ile mümkün. Artık etkinlik davetlerine cevap verdiğiniz esnada not da ekleyebileceksiniz. Etkinlikleri özel olarak işaretleyebilecek, herkese açık görünümde görebileceksiniz.

Güncelleme performans konusunda iyileştirmeler de içeriyor. Uygulamanın stabil çalışmasını engelleyen bazı ufak hatalar giderildi ve cihazın daha iyi performans sergilemesi için çalışmalar yapıldı. Aynı zamanda güvenlik konusunda da önemli değişikliklerin yapıldığı öngörülüyor.

Outlook yeni güncellemesi gerçekleştirildi ve şu andan itibaren Google Play Store üzerinden Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. Özellikle performans artışları ve güvenli bir ortam üretilebilmesi için bu tarz güncellemeleri çabucak uygulamanız gerektiğini belirtelim.

Cevap bırakın