Periscope Hesap Nasıl Silinir

Periscope’da hesap nasıl silinir? 

Periscope uygulaması bildiğiniz gibi hesap ile entegreli çalışıyor yani uygulamayı silseniz bile hesabınız aktif bir biçimde kalır. Bu yüzden uygulamayı silmeden önce hesabı silmeniz daha mantıklı.

Bunun için Periscope uygulamasını çalıştırın. Uygulamaya eriştikten sonra sağ üst ekranda yer alan bölümden profil kısmına giriş yapın. Karşınıza çıkan ekrandan Yardım Merkezi isimli yazıyı bulup girin.

Yardım merkezi alanının alt kısmında Contact Us yazısını bulup tıklayın. Akabinde karşınıza bir form ekranı gelecek. Bu form ekranından sizlere yöneltilen sorulara cevap verin. Bu sorulardaki ilk boşlukta adınız sorulur. Adınızı yazın. İkinci boşlukta ise mail adresiniz istenecektir mail adresinizi yazınız. Eğer Twitter ile kaydolduysanız haliyle mail adresi yazmanız gerekiyor. Üçüncü soruda ise Subject kısmını doldurmanız isteniyor buraya Account Deletion yazacaksınız. Hemen altında bulunan Category alanından da yine Account Deletion yazısını işaretleyin.

En alt kısımda da Message yazısı yazıyor yani buraya  firmaya konu ile ilgili mesaj bırakıyorsunuz. Bu hususta firmaya hesabınızı silmek istediğinizi İngilizce olarak yazabilirsiniz. Eğer Ingilizce’niz yoksa o kısma direk şu yazıyı yapıştırın;

‘I want to delete my Periscope account.’

Bu cümlenin Türkçe karşılığı ‘Periscope hesabımı silmek istiyorum’ şeklindedir.

Bu adımı da tamamladıktan sonra bildirimi kontrol edip gönderin. Bu şekilde Periscope hesabınız silinmiş olacak. Ardından uygulamayı da kaldırarak Periscope defterini kapatabilirsiniz.

Cevap bırakın