Realme X2 Pro Tanıtıldı ve Özellikleri Belli Oldu

Realme yeni X2 Pro modeliyle kendisini gösterdi. Cihaz tanıtıldı ve böylece sahip olduğu özellikler belli oldu. Telefon 6.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip. Bu ekran günümüzde son derece büyük bir yapıda ve neredeyse tabletlerle aynı boyutta. Ancak ekran kasa oranı konusunda tabletlere kıyasla çok daha avantajlı olduğunu söylemek mümkün.


Cihazda bulunan 6.5 inçlik dev ekran Super AMOLED yapıya sahip olup Full HD çözünürlük desteklemekte. Cihazda üst segment işlemcilerden biri olan Snapdragon 855 Plus yer almakta ki bu işlemci normal 855 modeline nazaran %15 civarında performansı artışı sağlamakta. Ürün depolama alanı ve RAM konusunda kullanıcıya pek çok alternatif sunmakta.

Kullanıcılar bütçelerine göre dilerlerse 6 GB RAM & 64 GB , dilerlerse 8 GB RAM & 128 GB depolama alanı veya 12 GB RAM / 256 GB depolama alanı tercihlerinden birini yapabilecek.


Telefonda 4000 mAh batarya yer almakta olup parmak izi tarayıcısı bulunuyor. Samsung GW1 ana kameraya sahip olan telefonun arkasında 64 MP f/1.8 diyafram açıklığında , az önce bahsettiğimiz GW1 sensör yer alıyor. Bu sensör ile güçlü çekimler yapabilen telefon aynı zamanda 13 MP 2x yakınlaştırma özellikli telefoto, 8 MP 115 derece ultra geniş açılı kamera ile gelen telefonun önünde de 16 Megapiksellik selfie kamerası bulunuyor.


Realme X2 Pro akıllı telefonunun fiyatı ise 380 Dolar olarak belirlendi.Cevap bırakın