Red Dead Redemption 2 Hakkında Kötü Haber!

Uzun süredir büyük bir beğeniyle oynanan Red Dead Redemption 2’yi bitiren pek çok oyuncu, hikaye tabanlı bir DLC gelmesini bekliyordu ancak görünen o ki bu gerçekleşmeyecek.

Günümüzün en çok sevilen video oyunu serilerinden biri haline gelen Red Dead Redemption, başarılı oyun firması Rockstar Games tarafından ortaya konulmuştu. Konsollar için çıkışını gerçekleştiren Red Dead Redemption 2 oyunu PC için ise çıkmamıştı.

Oyunun çıkışının üzerinden artık uzun bir zaman geçti ve bu durumda yeni DLC’ler eklenip eklenmeyeceği de merak konusu oldu. Gelişmelere göre oyun için yeni bir DLC gelecek ancak bu DLC hikaye modunu baz almayacak yani hikaye üzerinde herhangi bir etkisi olmayacak.

Katie Pica, konuyla ilgili olarak bir açıklamada bulundu ve oyunun tek kişilik moduyla alakalı olarak herhangi bir plan içerisinde olmadıklarını duyurdu. Şu an Red Dead Online üzerine odaklandıklarını açıklayan Katia Pica, beklentilerin hikaye moduna yönelik olmaması gerektiğini ifade etmiş oldu. Bu haber kuşkusuz ki hikaye modu için yeni DLC bekleyen oyuncuları memnun etmeyecektir.

Cevap bırakın