Samsung Gear Sport Akıllı Saati Ortaya Çıktı

Note 8 akıllı telefonları merakla beklenen teknoloji devi Samsung’un, yeni seri amiral gemisi akıllı telefonlarıyla beraber tanıtacağı teknolojilerde merakla beklenmeye başladı. Öyle ki markanın yeni seri akıllı telefonlarıyla beraber, bu telefonlara eşlik edecek yeni aksesuarlarında tanıtılması bekleniyor. Bununla beraber IFA 2017 etkinliğini de boş geçmeyeceği söylenen markanın IFA etkinliğinde tanıtacağı belirtilen yeni teknolojilerinden birisinin ise akıllı sat olacağı konuşuluyor. Hatta markanın Samsung Gear Sport adıyla yayınlanacak yeni bir akıllı saati ortaya çıktı. Daha önce FCC onayı alan akıllı saatin özellikleri de yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Samsung Gear Sport Nasıl Bir Saat Olacak?

Daha önce yapılan paylaşımda Samsung Gear Sport akıllı saatlerinin bir yandan Gear modellerine bir yandan Fit serisi akıllı saatlere ait özelliklerle geleceği belirtilmişti. Kısa süre önce yapılan bu açıklamalar sonrasında yenilenmiş akıllı saatlerinde ilk bilgisi verilmiş oldu. İlk iddialar paylaşıldığı zaman yeni seri akıllı saatlerin özellikleri konusunda da isim konusunda da açıklamalar yapılmamıştı. Şimdi ise saatlerin isimleri ortaya çıktı. Samsung Gear Sport adı ile geleceği ortaya çıkan akıllı saatlerin, özellikleri konusunda da bazı iddialar ortaya çıkmadı değil.

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport akıllı saati olarak geleceği konuşulan modelin özellikleri içerisinde WİFİ sistemi kullanılacağı bilgisi verildi. Tıpkı Apple Watch 3 akıllı saatlerinde olduğu gibi harici bir akıllı telefona ihtiyacı olmadan da çalışması beklenen yeni akıllı saatlerin, spor odaklı olacağı da açıklandı. Samsung Gear Sport modelinin spor odaklı ne gibi sistemlere sahip olacağı konusunda ise net bilgiler elde edilebilmiş değil. Gerek kalp ritim ölçme sisteminde gerekse de spor takibinde saatlerin çok daha iyi bir teknolojiye sahip olması bekleniyor.

Şimdilik sadece bir görseli ortaya çıkan yeni seri akıllı saatlerin, geri kalan tüm özelliklerinin de IFA etkinliğinde ortaya çıkacağı iddiası var. IFA 2017 etkinliğinde ortaya çıkacak olan yeni seri akıllı saatlerin en azından ilk teknolojileri için bilgilerin etkinlikte paylaşılacağı konuşuluyor. Yeni saatlerin ne kadar iddialı olduğunu göreceğiz.

Cevap bırakın