SanDisk Ultra Dual Drive Type-C İncelemesi

Yeni yazımızda SanDisk Ultra Dual Drive Type-C ürünü ile ilgili yaptığımız incelemenin sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.


Günümüzde USB bellekler epey yaygın bir şekilde kullanılmakta. Son zamanlarda akıllı telefonlarda da yaygın olarak kullanılmaya başlanan USB bellek cihazlarının bu fonksiyonunu kullanabilmek için hem telefona hem de bilgisayara uyumluluk göstermeleri gerekiyor.


SanDisk Ultra Dual Drive Type-C ürünü çift taraflı bir mekanizmaya sahip. Bir ucunda USB Tip C, diğer ucunda ise USB Tip A yer alıyor. Böylece akıllı telefonlarda da bilgisayarlarda da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Telefonlar üzerinden kolay bir şekilde kullanılabiliyor olması akıllı telefonunuzda yer alan verilerinizi çok rahat bir şekilde yedeklemenizi sağlıyor.


USB belleğin yan kısmında yer alan sürgülü kısmı sola veya sağa hareket ettirip istediğiniz uç kısmını dışarıya çıkarınız. Kolayca taşınabilen belleği kullanabilmek için özel bir sürücü kurulumu da gerekmemekte olup böylece tüm cihazlarda kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz.


64 GB belleğe sahip olan bir SanDisk Ultra Dual Drive Type-C yaklaşık 57 GB kullanılabilir alan sunuyor. Bellek aynı zamanda USB 3.1 bağlantı teknolojisini kullanıyor ve saniyede 150 MB okuma hızı, 50 MP yazma hızı yapabiliyor.


SanDisk Ultra Dual Drive Type-C cihazı uygun fiyatlardan bulunabiliyor. Telefondan dosya aktarmak isteyen kullanıcılar için gayet ideal ve yeterli bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Depolama alanı seçenekleri de barındırmakta olan SanDisk Ultra Dual Drive Type-C kendi içerisinde 64 GB , 128 GB gibi sürümlere sahip.

Memory Zone isimli uygulamayla birlikte gelen SanDisk Ultra Dual Drive Type-C’nin Memory Zone isimli uygulamasını kullandığınız zaman cihazınızda yer açabilir ve kullanılan depolama alanı miktarını görebilirsiniz.


Cevap bırakın