Shadow Tactics: Blades of the Shogun Neredeyse Bedava Oldu

Kategorisinde iddialı video oyunlarından biri olan Shadow Tactics: Blades of the Shogun neredeyse bedava oldu. Yüzde 85 oranında çok büyük bir indirimle sadece 8 TL’ye düştü. İşte ayrıntılar…

Strateji oyunları kategorisinde kendisine has büyük bir kitleye sahip olan Shadow Tactics oyunları arasında son zamanlarda özellikle Shadow Tactics: Blades of the Shogun epey dikkat çekiyor. İlk piyasaya sürüldüğü dönemde yüksek bir fiyattan gelen video oyunu günümüzde zaman zaman çeşitli indirimler alıyor ve çok cazip fiyatlardan edinilebiliyor. Şimdi bunlara bir yenisi daha eklendi.

Steam platformu üzerinde özel bir indirim alan Shadow Tactics: Blades of the Shogun fiyatı yüzde 85 oranında indi. Böylece 59,00 TL olan oyunun fiyatı kısa bir süreliğine sadece 8,80 TL oldu. Yani oyunun neredeyse bedava hale geldiğini söyleyebiliriz.

Shadow Tactics Digital Collectors Edition paketinde de şu an yüzde 71 oranında büyük bir indirim bulunmakta olup paketi kısa süreliğine 20,85 TL’den satın alma imkanınız var. Kampanya 23 Temmuz akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.

Cevap bırakın