Spotify müzik modunu getiren OnePlus Watch güncellemesi çıktı

OnePlus Watch isimli akıllı saat ile ilgili yeni bir yazılım güncellemesi var. Cihaza Spotify müzik modunu, optimize edilmiş uyku takibini ve daha fazlasını getiren yazılım güncellemesi yayınlandı. 

Akıllı telefon dünyasından yakından tanıdığımız OnePlus markası giyilebilir cihaz sektöründe de çalışmalar yapmakta olup şimdi de OnePlus Watch isimli akıllı saatine yönelik olarak yeni yazılım güncellemesini kullanıcılarla buluşturdu. 

Paylaşılan yazılım güncellemesinin dosya boyutu 50 MB olup, dört yeni saat yüzü, optimize edilmiş uyku takibi, alarm titreşim yoğunluk seviyelerini ve gerçek zamanlı ekran navigasyonunu sunuyor. 

Akıllı saatler günümüzde giderek daha fazla yaygınlaşmakta olup, bundan beş on yıl sonra çok daha gelişmiş teknolojiler haline bürünmeleri ve hayatın daha merkezinde yer almaları bekleniyor. Bu bağlamda  teknoloji şirketleri giyilebilir cihaz pazarında bir an önce pay elde etmek, pastadan büyük dilimi kapmak istiyor.  

Güncellemeyle cep telefonu alarmı hatırlatma bağlantısı için destek de getirilmekte olup, güncelleme OTA aracılığıyla birçok bölgede yayınlanmakta. Cihazınıza gelip gelmediğini kontrol etmek için OnePlus Health uygulamasına akıllı telefonunuz aracılığıyla giderek kontrol edebilirsiniz. 

Cevap bırakın